scorecardresearch

Bahçeşehir Yanı Regnum Elit Kent Havuz Cephe 3+1 Daire

375 izlenme
Kategori Diğer
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Bahçeşehir standartlarında Regnum Elitkent’te L Salon, 2 Banyolu, Havuz Cepheli, Net 109 m2 kullanım alanlı 3+1 Daire yeni sahibini bekliyor!

Elitkent, güven ve huzurun ön planda tutulduğu, doğayla ve sporla iç içe rahat ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Kapalı otopark alanları, 24 saat görüntülü intercom sistemiyle desteklenen özel güvenlik sistemi, her beklentiyi karşılayabilecek sosyal alanları, rengarenk çiçekler, tropik bitki ve ağaçlarla donaltılmış yürüyüş ve nefes alma alanları, ebeveynlerin güven içinde çocuklarını bırakabilecekleri oyun parkları ve kafeteryasıyla Elitkent, temposu yüksek canlı bir sitede ev sahibi olmanın ayrıcalığını hissetmeniz için size kapılarını açıyor.

Proje kapsamında site sakinlerinin huzur ve rahatını bozabilecek her etken değerlendirilip elendi, salondaki split klimaya kadar en ince ayrıntılar düşünüldü, tabanından tavanına en kaliteli malzemeler kullanıldı.

Arçelik Marka Set Üstü Ocak, Fırın, Davlumbaz ve Bulaşık Makinesi bulunmaktadır. Balkon kapatılarak Mutfağa dahil edilmiştir. Mutfak’ta aslına uygun ikinci tezgah yapılmıştır. Dolap eklemeleri yapılmıştır. Isınma Sistemi Doğalgaz’dan daha uygun fiyata ısınabileceğiniz Jeotermal Sistemdir.

Detaylı Bilgi, Sunum ve Alternatifler için arayınız!

Sahibinden değil, Uzmanından!
Mustafa Kömür
0532 430 31 22
Etiketler